неділя, 08 червня 2025 21:18

Валерія Телеманюк: "Міжнародні сертифікати - це інвестиції в себе та свою кар'єру"

Хештег #ukrainiannails зібрав за минулий рік майже 70 мільйонів переглядів у TikTok. Про високу затребуваність українських майстрів нігтьового сервісу та про те, як вони домагаються міжнародного визнання, розповідає майстер нігтьового сервісу, учасниця світових б'юті-чемпіонатів та суддя міжнародного рівня Валерія Телеманюк. Відкритий нею у 2024 році в Каліфорнійському Сан-Дієго салон всього за три місяці повністю сформував клієнтську базу та офіційно закрив запис для нових клієнтів. До речі, згідно з даними Google Trends, Каліфорнія входить до першої десятки штатів за кількістю запитів "ukrainian nails".

  Валерія Телеманюк
Валерія Телеманюк

У нас в Україні склався дуже високий стандарт підготовки фахівців б'юті-індустрії. Тому, опинившись у новій країні, я зрозуміла: все, що раніше здавалося мені звичайним рівнем, тут сприймається як високий професіоналізм. Наприклад, майже ніхто з майстрів у Сан-Дієго не використовує сучасну техніку комбінованого манікюру з очищенням птеригія апаратом та максимально точним покриттям гель-лаку під кутикулу. Ця методика активно розвивалася в Україні в останні 10-15 років і зараз вважається однією з найпрогресивніших у світі. А в каліфорнійській індустрії в основному працюють майстри, які, на жаль, досі продовжують застосовувати техніки, що були популярними 10-20 років тому. Головна відмінність між нами — у глибокому розумінні анатомії нігтя, чистоті роботи та індивідуальному доборі матеріалів. Наприклад, я часто спостерігаю тут, як натуральні нігті вкорочують вщент і просто приклеюють типси, замість того, щоб зміцнити та зберегти свої нігті за допомогою відповідних матеріалів.

Тобто будь-яка наша землячка, зайнята в українській б'юті-індустрії, приїхавши до США, буде приречена на успіх?

Насправді багато залежить від самого майстра. Наприклад, я в дитинстві навчалася у художній школі, що дало мені гарну базу та почуття стилю, які я сьогодні використовую у нігтьовому дизайні. А опановуючи спеціальність, проходила численні курси та брала участь у майстер-класах від провідних представників галузі. Крім того, я щиро люблю свою професію, стежу за всіма змінами, що відбуваються в ній, і беру їх на озброєння. Тож тим, хто прагне відбутися за межами України, я раджу від початку ставити перед собою високу планку: навчатися у сильних викладачів, на які така багата наша країна, і невпинно відточувати свою техніку. Не бійтеся починати з малого — важливо системно розвиватись крок за кроком. Документуйте свій шлях, беріть участь у конкурсах, проходьте міжнародну сертифікацію. Це відкриє двері до визнання та допоможе виділитися на тлі інших. І головне — вірте у себе і свій стиль.

А які міжнародні сертифікати є у Вас? Що вони пропонують майстру? Чому так важливо їх мати?

Я навчалася у міжнародній академії IBJA (International Beauty Judging Academy) та отримала офіційний сертифікат, який дозволяє мені брати участь у суддівських складах чемпіонатів у всьому світі. А перед цим пройшла сертифікацію у Комітеті Стандартів Салонів Краси (KCCK) у партнерстві з міжнародним проектом Global Creative Masters (GCM, Швейцарія) – це престижна міжнародна система, яка підтверджує кваліфікацію майстрів за шестиступінчастою шкалою, визнаною у різних країнах. Переваги, які дають такі документи, безсумнівні. Ви не тільки отримуєте світове визнання та право оцінювати інших майстрів, але й маєте можливість проводити сертифіковане навчання. Все це приносить довіру та повагу з боку клієнтів, ви виділяєтеся на тлі конкурентів та можете призначати більш високі ціни. Отже, я б порадила ставитися до цього не просто як до "папірця", а як до інвестиції в себе і свою кар'єру.

Зараз ви читаєте новину «Валерія Телеманюк: "Міжнародні сертифікати - це інвестиції в себе та свою кар'єру"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути
OSZAR »